Плівка поліетиленова для теплиць: переваги та недоліки

Надворі вже активно "просинається" сонце, і досвідчені городники вибирають як насіння для посіву, так і різні підручні засоби, зокрема плівку, яка забезпечить надійний захист.

Поліетиленова плівка є надзвичайно зручним способом накриття, оскільки нею ви зможете накрити будь-які легкі каркаси, теплиці. Як відомо, плівка є одним із найдешевших варіантів накриття, що часто є одним із вирішальних факторів під час здійснення покупки.

Варто визначитися, які переваги та недоліки має плівка.

До переваг відносять:

- легкість, що надзвичайно зручно для городників-початківців;
- відмінна провідність світла;
- високий рівень щільності та стійкості до різноманітних впливів навколишнього середовища, зокрема сильних вітрів;
- підтримання належної температури та вологості у теплиці;
- абсолютна безпечність для ґрунту, адже склад землі не змінюється, що не загрожує ні рослинам, ні людям.

Серед недоліків виділяють:

- необхідність заміни кожних 3-4 роки;
- на поверхні досить часто накопичується бруд та пил;
- за нічний час суттєво втрачає тепло.

Тепер спробуємо розібратися, на що необхідно звертати увагу, вибираючи плівку.

У більшості виникає цілком логічне питання: чим ця плівка відрізняється від звичайної? У ній містяться спеціальні добавки, які створюють захист від ультрафіолету, що надзвичайно важливо як для самої плівки, так і для рослин.

Недосвідчені початківці здебільшого вибирають плівку найбільшої товщини, проте це зовсім не правильно, оскільки у такому разі вона буде погано пропускати денне світло, яке є вкрай необхідним для нормального росту рослин.

Ширина плівки має не менш важливе значення: бажано покривати теплицю однією суцільною плівкою. Тому необхідно здійснити правильні заміри, оскільки від цього буде залежати якість покриття. Потрібно визначитися з потрібною вам довжиною. Проте не варто купувати плівку про запас, позаяк термін її придатності може закінчитися.

До більшості плівок, які призначені для теплиць, зазвичай додають спеціальні стабілізатори, зокрема антифог, який запобігає утворенню конденсату на внутрішній стороні плівки, а також антистатики, які дозволяють уникнути утворення статичного заряду, який своєю чергою притягує пил.

Плівка поліетиленова для теплиць в наявності у нас! У разі потреби ми обов'язково вам допоможемо визначитися з вибором. Здійснюємо швидку доставку замовлень. Спосіб оплати та доставки визначається індивідуально з кожним замовником. Чекаємо на ваші замовлення!