Якісні теплиці з полікарбонату: особливості розташування

З кожним роком теплиці набувають дедалі більшої популярності, насамперед це зумовлено суттєвими перевагами. Більшість господарів поступово відходять від конструкцій, які зроблено із підручних матеріалів, і віддають перевагу новим тепличним конструкціям.

Якщо ви вирішили замовити теплицю, вкрай важливо звернути увагу не тільки на її конструкцію та розміри, але й, власне, на місце її розташування. Потрібно врахувати низку чинників, які істотно вплинуть на майбутній результат, оскільки від того, чи правильно розташована теплиця, залежить врожайність та термін її служби. Вкрай важливо забезпечити належний рівень освітленості та захищеність конструкції.

Наведемо кілька порад щодо розташування теплиць:

- віддаленість від різноманітних господарських споруд, дерев та дому. Інакше ви створите додаткову тінь, а рослини не матимуть змоги отримати максимальну кількість тепла та освітлення. Також важливо, що достатня віддаленість від дерев гарантує захист теплиці від різноманітних механічних пошкоджень. Варто пам'ятати, що дерево сьогодні може ніяк не загрожувати їй, проте через кілька років ситуація може змінитися. Крім того, не встановлюйте теплиці між будівлями, оскільки там утворюються протяги, що шкодять рослинам. Не варто їх розташовувати дуже віддалено, оскільки в такому разі вам буде незручно доглядати за рослинами;

- досвідчені власники теплиць радять встановлювати довгу сторону теплиці із заходу на схід, позаяк в такому разі сонце буде найкраще та найефективніше її освітлювати, а рослини протягом всього дня будуть отримувати необхідну сонячну енергію. У разі якщо відсутня необхідна площа у такій зоні, тоді варто віддати перевагу місцю, де сонячні промені будуть світити у першій половині дня, оскільки нічне повітря є прохолоднішим;

- не варто забувати про кліматичні умови, адже з кожним роком у літню пору року сонце надзвичайно активно припікає, обпалюючи усе навколо. Тому потрібно, щоб у другій половині дня ваша теплиця все-таки знаходилась у тіні, бо рослини можуть перегрітися.

Тому обов'язково врахуйте ці поради – і ви неодмінно отримаєте відмінний врожай!

Якісні теплиці з полікарбонату ви можете замовити у компанії «Пластімет». У нас постійно наявні на складі усі необхідні товари. Ми обов'язково допоможемо вам підібрати необхідне устаткування. Здійснюємо надзвичайно швидку доставку замовлень протягом 3 днів. Наші менеджери обов'язково проконсультують вас у разі потреби. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлення!