Доступна і якісна тепла підлога у Вашому домі

У зв'язку з розвитком сучасних технологій у нас є можливість використовувати в своїх будинках, квартирах різні ноу-хау, які в значній мірі полегшують життя. До таких нововинахідів можна віднести і сучасні обігрівальні стістеми: плівкова інфрачервона тепла підлога. Використання інфрачервоної плівки Heat Plus для систем "тепла підлога" набирає загальну популярність серед інших видів обігріву житла. Плівка для теплої підлоги, перш за все, вигідна тим, що є надзвичайно економічним рішенням, і цілком може використовуватися не тільки як додатковий, але і як основний засіб обігріву. Саме тому економні господарі, які прагнуть розумно контролювати свої доходи-витрати, воліють використовувати в побуті ті варіанти, які здатні заощадити сімейний бюджет. Зекономити чималі кошти дозволяє наявність терморегулятора, за допомогою якого можна виставити найбільш комфортну температуру для будинку.

Систему "тепла підлога" від Heat Plus, наприклад, з легкістю можна поєднувати з інфрачервоними керамічними панелями, що тільки підвищить ефект обігріву. Варто відзначити той факт, що інфрачервона плівка є абсолютно безпечною і не шкодить ні навколишньому середовищу, ні здоров'ю людини. З приводу пожежної безпеки - всі нагрівальні елементи ретельно ізольовані, що виключає можливість загоряння.

А чому, власне, інфрачервона тепла підлога, а не інший вид обігріву? Для того щоб відповісти на це питання, слід трохи згадати шкільний курс фізики, де говориться, що Сонце як джерело теплових хвиль має різний спектр випромінювання, серед яких є і інфрачервоні промені, що займають половину всього спектру. Саме інфрачервоні промені мають здатність нагрівати не повітря, а предмети і тіла. А вже ці тіла випромінюють як би вторинне тепло (інфрачервоні промені, які бувають короткохвильові, середньохвильові і довгохвильові). Найбільш корисними для організму людини вважаються саме довгохвильові.

Так ось, плівка "тепла підлога" укладається під будь-яке покриття, яке повністю поглинає інфрачервоні промені і ретранслює їх далі в повітря, прогріваючи його. При цьому повітря не пересушується, так як нагрівальний елемент є закритим.

Отже, сучасна система "тепла підлога" від Heat Plus, безумовно, заслуговує на увагу, адже відкриває нові можливості в опаленні Вашого будинку (квартири, офісу). Тепер тепла підлога вже не фантастика чи супер дороге обладнання, а один з кращих і доступних методів для створення тепла і затишку у Вашій оселі. Купити плівкову теплу підлогу можна в компанія "Пластімет", фахівці якої завжди зможуть дати професійну консультацію з приводу вибору плівки для теплої підлоги та її укладання.