Домашні теплиці з абсолютно новим видом покриття збільшують врожай

Домашні теплиці з плівки не можуть гарантувати цілковитий захист від граду та снігу. Теплиці з полікарбонату є досить дорогими. Особливо якщо цей полікарбонат якісний закордонний. Тому багато кого цікавила альтернатива цим видам накриттів. І вона з’явилась. Це тепличний термотент «Екватор», який поєднує в собі найкращі властивості та переваги плівки і полікарбонату.

Термотент «Екватор» має всі переваги стабілізованої плівки та полікарбонату. Це захист від ультрафіолетових променів, світлопрозорість, зносостійкість, теплоутримання, міцність та багато інших корисних властивостей.

Термотент «Екватор»: детальніше про конструкцію

Якщо говорити про конструкцію цього накриття, то вона представляє собою зшиту по формі та розмірам теплиці сотову плівку, яка має 3 шари прозорої стабілізованої плівки з запаяними повітряними кульками всередині. За своїм зовнішнім виглядом плівка нагадує краплі ранкової роси на теплиці.

Завдяки своєму хімічному складу такий термотент нейтралізує руйнівний вплив ультрафіолетових променів та покращує фотосинтез рослин, сприяє їх більшій врожайності та пришвидшує дозрівання рослин.

Покриття дуже міцне, адже соти, що знаходяться всередині, виконують функцію армування. Всі вони відокремлені і пошкодження однієї не впливає на сусідні. Завдяки цьому плівка може витримувати великі навантаження.

Величезна перевага – висока пластичність. Її неможливо розірвати руками, адже коефіцієнт подовження при розриві становить близько 350%.

Анитфогова добавка, яка нанесена на поверхню термоплівки, попереджує утворення на поверхні плівки конденсату водяної пари. Краплі води стікають по плівці і не скапують на рослини. Завдяки цьому відсутній ефект «лінзи» і листки захищені від термічних опіків.

Що стосується теплозберігаючих властивостей, то вони схожі до аналогічних властивостей полікарбонату. Всередині теплиці довго набирається тепло, але і зберігається набагато довше, тому рослини не перемерзають.

Також варто відзначити компактність, легкість зберігання та транспортування накриття. Компанія «Пластімет» виготовляє термотент спеціально під розмір каркасу теплиці, тому його легко знімати та натягувати на теплицю знову. За умов правильної експлуатації термін використання термотенту становить 3 років.

Замовити термотент можна тут.