Чи треба провітрювати теплицю?

Не всі знають, що для інтенсивного та здорового росту, рослинам потрібне не тільки світло, а й достатня кількість кисню та оптимальна температура. Тож давайте розберемось для чого провітрювати теплицю і чи взагалі це варто робити?

Наша відповідь – звичайно треба.

Кожен вид рослин – унікальний, до вирощування кожного потрібен свій підхід: певна температура для росту, певний рівень вологості, доля освітлення, добрива для ґрунту і т.д.

Кожна культура інтенсивно росте та сходить при певній температурі – це є оптимальна температура, якої треба дотримуватись при вирощуванні рослин в теплиці. При зниженні температури нижче оптимальної чи збільшенні вище порогу оптимальності – відбувається сповільнення росту, небезпека ураження різними типами хвороб, шкідниками, застій повітря, зменшення фотосинтезу і т.д.

Щоб уникнути цих проблем необхідно провітрювати теплицю кожен день, особливо в спекотні дні, коли температура на вулиці сягає +40-50 °С. Для найбільш ефективного провітрювання відкривають вікна і двері в теплиці. Тоді відбувається найкраща циркуляція повітря, але є ризик «застудити» рослини через протяг, особливо якщо це теплолюбиві культури, які не звикли до перепаду температур.

Для підтримки оптимальної температури всередині теплиці, як правило, достатньо відкривати кватирки або збільшити їх кількість на метр квадратний. Рослинам буде достатньо того кисню і повітря, що заходить знадвору.

Можна приблизно визначити оптимальну температуру для рослин, що вже 3-8 днів як зійшли. 

Овочі

Рівень оптимальної температури для рослин на 3-8 день після сходів (°С)

Капуста, кріп, редька, гірчиця салатна, крес-салат, редиска.

17-20

Салат, шпинат, цибуля батун, горох, морква, пастернак, шніт, петрушка, ревінь, біб,

20-23

Буряк, цибуля порей, цибуля ріпка, спаржа, селера, часник

22-26

Помідор, гарбуз (великоплідний і твердокорий), квасоля, кукурудза цукрова

26-29

Огірок, гарбуз мускатний, кавун, диня, баклажан

29-32

 Автоматичні провітрювачі спеціально створені для підтримки оптимальної температури всередині теплиці. В залежності від виду культур, що вирощується, на провітрювачі виставляють певну температуру відкриття вікна. Вона може варіюватись від +17 до +25 °С (або навіть до +30°С).

Змінити температуру на провітрювачі дуже просто і можна це робити протягом всього росту рослин – від проростання насіння до плодоношення. На провітрювачі необхідно покрутити циліндр: щоб знизити температуру відкриття кватирки – покрутити за годинниковою стрілкою, щоб збільшити температуру – проти годинникової стрілки. Кожен оборот циліндра буде зменшувати/збільшувати температуру на 0,5 °С.

Ну і, звичайно, головною перевагою автоматичного провітрювача є невтручання людини в цей процес. Віконний відкривач сам визначає коли відкривати кватирку, і коли її закривати.

Таким чином, догляд за рослинами є тривалим і кропітким заняттям, яке вимагає багато сил, часу та знань. Але краще його перетворити на хобі та задоволення і насолоджуватись свіжими соковитими овочами та фруктами, вирощеними власноруч на власній ділянці.

 

Більше інформації по встановленню провітрювача можна дізнатись тут.