Зерновий сепаратор — зерно розсортоване правильно

Якщо ви вирощуєте зернові культури, то, певно, часто замислювалися над тим, як полегшити свою роботу. Вихід є — придбайте зерновий сепаратор.

Розподіл зерна займає досить багато часу. Потрібно очистити зерно від сміття, визначити, яке зерно належить до першого ґатунку, яке до другого і так далі. Також важливо розділити розмір зерна, його наповненість. Саме тому багато фермерів вже не мислять свого життя без такого приладу як зерновий сепаратор, адже завдяки йому зерно розсортовується якнайкраще.

Зерновий сепаратор — це машина для підготовки якісного зернового посівного матеріалу. Його використовують для очищення та калібрування різноманітного посівного і товарного матеріалу — зернових, зернобобових, овочевих, баштанних, кормових, лікарських трав, всіх видів круп та продуктів їхнього виробництва. Принцип роботи більшості сепараторів полягає у зміні траєкторії вільного падіння під дією повітряного потоку. Потім матеріал розподіляється залежно від розмірів, маси та форми.

Така машина може встановлюватися на зерноочисних комплексах, елеваторах та заводах, що здійснюють переробку сільгосппродукції, стаціонарно в ангарі на критому (або відкритому) тоці, на двоосьовому причепі типу транспортер та в будь-якій технологічній лінії з переробки зерна як для первинного очищення, так і для фінішної обробки.

Зазвичай у невеликих господарствах зерно очищують вручну старою решітною технікою. Таке зерно буде неякісним. Врожай від такого зерна буде на 10-40 % меншим, аніж від зерна, яке очищують сепараторами. Завдяки використанню таких сепараторів багато фермерів вже покращили свої врожаї на 10-25 %.

Зернові сепаратори — це обладнання, які призначені для очищення від будь-якого типу сміття. Вони сортують за вагою та іншими характеристиками усі види зернових, зернобобових, кормових олійних та трав'яних культур. Зазвичай хороші зерносепаратори не містять у собі решіток. Очистка та розподіл зерна відбувається лише завдяки повітряному потоці. Також вони здатні працювати з зерном будь-якої вологості та засміченості.

Зерновий сепаратор гарантує вам збереження вашого часу та якісне очищення зерна. Тому, якщо ви вже надумали придбати собі такий прилад, заходьте на сайт компанії “Пластімет” та замовляйте найбільш якісні зернові сепаратори.