Тепличний полікарбонат - відмінне рішення для обладнання теплиці

Якщо ви хочете обладнати теплицю і не знаєте, який матеріал краще використати — тепличний полікарбонат єдине правильне рішення.

Раніше для покриття теплиці використовували скло. Проте його надійність та довговічність значно поступається новому матеріалу — полікарбонау. Скло надто крихке та недостатньо захищає рослини. А полікарбонат служитиме вам довго, адже при правильному монтажі витримає навіть великий шар снігу та захищатиме ваші рослини від ультрафіолетових променів.

Що таке полікарбонат?

Полікарбонат — це полімерний пластик. Він широко застосовується у будівництві завдяки своїм перевагам над іншими покрівельними матеріалами. Існує два види полікарбонату — сотовий та монолітний. Монолітний карбонат ззовні нагадує силікатне скло і являє собою суцільний полімерний лист без внутрішніх пустот. Сотовий полікарбонат являє собою кількашарову конструкцію, між листами якої знаходиться повітря. Ці листи заповнені великою кількістю перемичок — ребер жорсткості. Саме завдяки їм сотовий полікарбонат отримав свою назву. Зовні такий лист нагадує бджолині соти.

Технологія виготовлення

Сьогодні полікарбонат широко застосовується у багатьох сферах діяльності. Раніше будівники навіть мріяти не могли про подібний матеріал. Сьогодні ця мрія стала реальністю. Виробництвом полікарбонату займається багато компаній у цілому світі. Найпопулярнішими серед них є MAKROLON, MACROLUX, GENERAL ELECTRIC - LEXAN THERMOCLEAR, AKYVER, KAYZERBERG, POLYGAL та інші. Для виготовлення такого полімеру споруджують величезні заводи, де працює багато людей. Адже виробництво полікарбонату потребує неабияких зусиль.

У результаті багатостадійного синтезу отримують прозорі гранули полікарбонату. В такому вигляді його легше зберігати. Ці гранули зважують та розфасовують у вологонепроникні мішки. Потім відправляють на переробні заводи. Там гранули завантажують в циклон (пристрій на зразок центрифуги, який очищує сировину від пилу) по пневмотранспортеру. Після очищення вони потрапляють в бункер, де відбувається їх плавлення. Там вони нагріваються до 250-290 С та перетворюються в однорідну масу. Далі фахівці формують відповідну структуру листа — монолітну або сотову. Далі стрічки полікарбонату нарізають на листи та перевіряють їх якість: товщину, світлопропускання, товщину УФ-захисного шару тощо. Після цього листи полікарбонату потрапляють до виробників.

Сфера застосування

Полікарбонат - це відмінний матеріал у багатьох сферах людської діяльності. Його хороші властивості зробили цей матеріал практично незамінним. Термостійкість, мала текучість, стабільність розмірів виробів, негорючість, незначне водопоглинання, фізіологічна інертність та стійкість до різних хімічних реагентів зробили цей матеріал широко застосованим у виробництві. У промисловому виробництві полікарбонат використовується для будівництва корпусних частин обладнання, зенітних ліхтарів, душових кабін. У ремонтних та будівельних роботах — для виготовлення вітражів, скління дахів, аркових перекриттів, шумопоглинаючих екранів для магістралей, басейнів, соляріїв, спортивних споруд, перегородок в душі або ванній. У дизайні та рекламі полікарбонат використовують для світлових зовнішніх реклам, вітрин, павільйонів, виставкових стендів, підвісних стель, перегородок для офісів. У сільському господарстві для виготовлення веранд та теплиць.

Тому якщо ви бажаєте встановити полікарбонаті теплиці — звертайтеся до “Пластімет”. Тут ви знайдете великий вибір полікарбонатів, які зможете використати у найрізноманітніших сферах діяльності.