Полікарбонатна теплиця: ваші саджанці ростимуть в теплі

З розвитком сільського господарства розвиваються й технології, що допомагають вирощувати продукцію. Полікарбонатна теплиця — відмінне рішення для вашого городу. Чому? Читайте далі й переконуйтеся самі.

Теплиці у сільському господарстві — це давно не новинка. Часом так хочеться свіжих овочів, фруктів чи ягід серед зими. Або й екзотичних рослин, які за звичайних умов не ростуть у ваших краях. Для цього на городах та дачах потрібно обладнувати спеціальні типи садового парника, який являє собою захисну споруду — теплицю.

Для того, щоб забезпечити тепло в середині такої споруди, її покривають склом, поліетиленовою плівкою, пластиком або полікарбонатом. Теплиці з полікарбонату мають значну перевагу над іншими видами. Таке покриття краще зберігає тепло ніж поліетилен та не такий крихке як скло.

Полікарбонат — це полімерний пластик, який широко використовується в будівництві. Він має ряд переваг над іншими схожими матеріалами, тому є досить популярний. Найпоширеніший види карбонату — це монолітний і сотовий. Саме сотовий найчастіше використовують для будування теплиць.

Такий карбонат являє собою дво-, три- або чотиришарову конструкцію, в середині якої знаходиться повітря, яке й забезпечує теплоту в середині теплиці. Сотовий карбонат має таку назву через ребра жорсткості, перемички, якими заповнена конструкція. Ззовні це схоже на бджолині стільники (соти), що й відображає назву. Ребра жорсткості полікарбонату відповідають за міцність конструкції. А повітря між шарами забезпечує хорошу теплоізоляцію.

Полікарбонат майже в 2 рази легший за звичайне скло, тому й легший в конструюванні. Також він є дуже гнучким (мінімальний радіус згину 0.6 м). Листи полікарбонату можуть роками лежати на відкритому повітрі, при цьому вони не втратять своїх властивостей та зовнішнього вигляду. Це забезпечить довговічність вашій теплиці. А хімічний склад полікарбонату забезпечить рослини від ультрафіолетових променів.

У листів полікарбонату є 2 сторони. Дуже важливо не сплутати їх при конструюванні. Одна звичайна, а інша — з захисними властивостями. Якщо їх сплутати, і сторону з захисними властивостями помістити всередину конструкції, а не ззовні, то вона швидко зруйнується. Тому потрібно буди дуже обачними. Товсті листи полікарбонату також забезпечать стійкість конструкції у зимовий період, коли вона покриваєтсья снігом. Товсті листи не дадуть конструкції прогнутися, що дозволить служити вам довше.

Тепер ви розумієте, чому теплиці з полікарбонату користуються такою популярністю? Якість, надійність, довговічність — основні характеристики такої конструкції. Тому, якщо ви хочете забезпечити своїм рослинам теплоту протягом усього року — замовляйте полікарбонатні теплиці від компанії “Пластімет”. Якість гарантована!